Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – dotacja dla naszego Stowarzyszenia | Stowarzyszenie Miłośników Wsi Ropa

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – dotacja dla naszego Stowarzyszenia

Miło nam poinformować sympatyków Stowarzyszenia o uzyskanym dofinansowaniu ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Po raz drugi w tym roku nasze starania o pozyskanie środków na rzecz lokalnej społeczności doceniło Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Wniosek na realizację projektu Międzypokoleniowy Most Twórczej Tradycji zajął wysokie, bo 12 miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepsze inicjatywy obywatelskie, wygrywając z ponad 3 tysiącami wniosków. Tym bardziej cieszy nas sukces. A przed nami nowe wyzwania i ciężka pracy, by osiągnąć założone w projekcie cele.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w realizacji działań projektowych. Szczegóły niebawem.