Informacja | Stowarzyszenie Miłośników Wsi Ropa

Informacja

Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Wsi Ropa  zaprasza wszystkich  Członków na  Walne Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcze, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2019 r./ tj . piątek/ o godz.16.00 , w restauracji ” Pod  Chełmem”w Ropie.

Porządek obrad ;

1. Otwarcie obrad

2. Wybór  Przewodniczącego, Sekretarza  i  Komisji Skrutacyjnej

3. Przyjęcie porządku obrad

4.Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania merytorycznego i finansowego za 2018r.

a/ przedstawienie sprawozdania merytorycznego i finansowego

b/ przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej  do sprawozdania

c/ informacja  Zarządu z działalności  za okres sprawozdawczy

d/ dyskusja i podjęcie uchwały

5. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania  z działalności Komisji Rewizyjnej za 2018 r.

a/ przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej

b/ dyskusja i podjęcie uchwały.

6. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium  dla Zarządu Stowarzyszenia za 2018 r.

7.Wybór  nowych władz Stowarzyszenia; Prezesa, członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej – podjęcie uchwał.

8. Sprawy bieżące, wolne wnioski.

9. Zakończenie Walnego Zebrania Sprawozdawczo- Wyborczego Stowarzyszenia.

W przypadku braku qworum na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym, zgodnie ze Statutem  Stowarzyszenia ,dopuszcza się  zwołanie zebrania n w drugim terminie- tj. 30 minut po  pierwszym terminie.W związku z powyższym  drugi termin wyznacza się na dzień 28 czerwca 2019 r. na godz. 16.30.W drugim terminie  uchwały zapadają  zwykłą większością głosów bez względu na ilość obecnych  członków.