Pilna informacja !!! | Stowarzyszenie Miłośników Wsi Ropa

Pilna informacja !!!

Stowarzyszenie realizuje projekt : ASOS- 2016 Akademia Pełni Życia- aktywizujące zajęcia sprzyjające integracji międzypokoleniowej 3 wsi;Ropa , Szymbark i Kąclowa.

Projekt jest współfinansowany  w ramach Rządowego Programu na rzecz   Aktywności Społecznej  Osób Starszych  na lata 2014-2020 Ministerstwa  Rodziny , Pracy i Polityki Społecznej.

W projekcie uczestniczy 60 osób w wieku 60 + i  21 osób w wieku ; 10 – 20 lat.

Uprzejmie informujemy , że w dniu  29 lipca br. tj. piątek  wyjeżdżają  dwie grupy  /z  Kąclowej i Szymbarku/do Wysowej  Zdroju  na zajęcia sportowe na basenie  i   do jaskini solnej.Wyjazd  z Kąclowej o godz. 8.10 . a z Szymbarku o godz. 8.30. Przypominamy ,że na basen  potrzebny jest czepek, ręcznik i klapki. Zbiórka wyjeżdżających jest na parkingach obok budynków remiz OSP.

Trzecia grupa  z Ropy wyjeżdża  , w dniu  01 sierpnia br. tj. poniedziałek .Zbiórka na parkingu obok  nowego kościoła i wyjazd o godz. 7.30.

Zaprasza

Zarząd Stowarzyszenia.