Rekrutacja do projektu „AKTYWNI POGÓRZANIE” | Stowarzyszenie Miłośników Wsi Ropa

Rekrutacja do projektu „AKTYWNI POGÓRZANIE”

Zapraszamy chętnych mieszkańców Gminy Ropa, młodych i starszych zarówno młodych jak i starszych do udziału w projekcie „Aktywni Pogórzanie”.

Projekt skierowany do 20 osób powyżej 50 roku życia i 20 osób młodych mieszkających na terenie gminy Ropa chcących aktywnie spędzić czas i nauczyć się wiele ciekawych rzeczy.

Nabór prowadzony będzie w dniach od 25 czerwca do 3 lipca 2015r. Szczegóły na plakacie.

Projekt realizowany jest przez Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Ropie oraz organizację wspierającą Stowarzyszenie Miłośników Wsi Ropa ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Plakat Aktywni Pogórzanie